Hoeve te koop in Herselt

Varendonksesteenweg 69 /
2230 Herselt
Nieuw

Te renoveren langgevelhoeve op 3,29 ha

Deze zonevreemde authentieke langgevelhoeve bevindt zich in een uitzonderlijk rustige en groene omgeving, op een perceel van ca. 3,28 ha met rondom vrij uitzicht op de omliggende natuur.

De hoeve dateert uit het begin van de 19de eeuw en omvat enerzijds het woongedeelte en anderzijds de voormalige stallingen en schuur.

Het te renoveren woongedeelte bestaat uit een keuken met aansluitend de badkamer en woonkamer. Vanuit de woonkamer heeft men toegang tot het souterrain, ingericht als bergruimte, evenals tot de bovenliggende slaapkamer. Aan de voorzijde bevinden zich nog een voorplaats en een tweede kamer, die kan dienen als slaapkamer of bureauruimte. Daarnaast beschikt de woning over een ruime zolder.

Het rechtergedeelte van de hoeve deed vroeger dienst als stal met bijkomende opslagruimte. Achter en naast de hoeve bevinden zich diverse ruime bergruimtes. 

Dankzij haar unieke ligging en authentieke karakter biedt deze eigendom tal van mogelijkheden voor wie op zoek is naar rustig wonen in het groen, met ruimte voor dieren, opslag of hobbyactiviteiten. 

Dit pand is onderhevig aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Meer informatie hierover is beschikbaar via het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap.
Huis te koop / Herselt

Details

Bouwjaar 1900
Algemene staat Te renoveren
Beschikbaar bij akte na betaling
Bemeubeld Neen
Lift Neen
Totale opp. grond 32.885 m²

Energie

EPC 982 kWh/m2/jaar
EPC ref. 2942630
Label epc waarde f
Huis te koop / Herselt

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoeligheid Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakende zone Niet van toepassing
G(ebouw)-score info A
P(erceel)-score info
D g-score icon
Stedenbouwkundige bestemming Landschappelijk waardevol agrarisch gebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning Bouw vergund
Verkavelingsvergunning Neen
Voorkooprecht Ja
As-built attest Neen
Beschermd erfgoed Neen
Renovatieplicht Ja

Financiële info

KI (niet geïndexeerd) € 408

Comfort

  • Elektriciteit
  • Stadswater
Huis te koop / Herselt
Huis te koop / Herselt
Huis te koop / Herselt
Huis te koop / Herselt
Huis te koop / Herselt
Huis te koop / Herselt

Interesse? Contacteer ons

Gelieve een geldige voornaam in te geven.
Gelieve een geldige naam in te geven.
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.
Gelieve een geldige telefoon- en/of GSM-nummer in te geven.